KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Veljača 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Ožujak 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Ožujak 2023 - KTF - F406
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
2
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
13:00~16:00 Tehnološke operacije - prehrana
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
3
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
4
5
6
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
7
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
13:00~14:00 Analitička kemija I 1_PK
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
8
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
9
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
14:00~15:00 Analitička kemija I 1_PK
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
10
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
11
12
13
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
14
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
15
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
16
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
17
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
18
19
20
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
21
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
22
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
23
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
24
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
25
26
27
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
28
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
29
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
30
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
31
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Ožu 23
|
Ožu 24
|
Ožu 25
|
Ožu 26
|
Ožu 27
|
Ožu 28
|
[
Ožu 29
]
|
Ožu 30
|
Ožu 31
|
Tra 01
|
Tra 02
|
Tra 03
|
Tra 04
|
Tra 05
Prikaži tjedan:
Vel 27
|
Ožu 06
|
Ožu 13
|
Ožu 20
|
[
Ožu 27
]
|
Tra 03
|
Tra 10
|
Tra 17
|
Tra 24
Prikaži mjesec:
Sij 2023
|
Vel 2023
|
[
Ožu 2023
]
|
Tra 2023
|
Svi 2023
|
Lip 2023
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023