KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2016
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2016
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2016
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2016 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
2
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
3
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
4
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
12:00~14:00 Voda u industriji 3st_PT
14:00~15:00 seminar Voda u industriji 3st_PT
5
6
7
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
8
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
9
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
10
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
11
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
12:00~14:00 Voda u industriji 3st_PT
14:00~15:00 seminar Voda u industriji 3st_PT
12
13
14
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
15
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
16
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
17
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
18
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
12:00~14:00 Voda u industriji 3st_PT
14:00~15:00 seminar Voda u industriji 3st_PT
19
08:00~10:00 Parcijalni test Opća kemija
20
21
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
22
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
23
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
24
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Industrijske otpadne vode 3st_KTM
16:00~17:00 seminar Industrijske otpadne vode 3st_KTM
17:00~====> seminar iz Matematike 1 1_PKT_KI-B
25
08:00~10:00 Karakterizacija polimera 2_DKT_M
10:00~12:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
26
27
28
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
15:00~17:00 Matematika_Farmacija
29
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Korozija i zaštita materijala 2st_ZOM, 3st_PT, 3st_KTM
14:00~16:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
30
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PKT_KI
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~17:00 Ambalaža 3st_PT, 3st_KTM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 21
|
Stu 22
|
Stu 23
|
Stu 24
|
Stu 25
|
Stu 26
|
[
Stu 27
]
|
Stu 28
|
Stu 29
|
Stu 30
|
Pro 01
|
Pro 02
|
Pro 03
|
Pro 04
Prikaži tjedan:
Lis 24
|
Lis 31
|
Stu 07
|
Stu 14
|
[
Stu 21
]
|
Stu 28
|
Pro 05
|
Pro 12
|
Pro 19
Prikaži mjesec:
Ruj 2016
|
Lis 2016
|
[
Stu 2016
]
|
Pro 2016
|
Sij 2017
|
Vel 2017
|
Ožu 2017
|
Tra 2017
|
Svi 2017