KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Siječanj 2023 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
08:00~11:00 Instrumentne metode analize 3_PK + 1_DKT-M
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
3
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
4
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
5
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
6
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
7
8
9
08:00~11:00 Instrumentne metode analize 3_PK + 1_DKT-M
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
10
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
11
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
12
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
15:00~17:00 TRP
13
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
14:00~17:00 Termodinamika realnih procesa 1_DKT-M + 1_DKT-ZO
14
15
16
08:00~11:00 Instrumentne metode analize 3_PK + 1_DKT-M
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
17
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
18
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
19
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
20
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
14:00~17:00 Termodinamika realnih procesa 1_DKT-M + 1_DKT-ZO
21
09:00~11:00 ZKO
22
23
10:00~12:00 TRP
12:00~14:00 ZAK
24
10:00~13:00 Osnove kemijskog inženjerstva
25
10:00~12:00 ZFK - ispit
13:00~15:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva - kolokvij
26
10:00~14:00 TRP
27
28
29
30
31
10:00~12:00 AK2
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Sij 20
|
Sij 21
|
Sij 22
|
Sij 23
|
Sij 24
|
Sij 25
|
[
Sij 26
]
|
Sij 27
|
Sij 28
|
Sij 29
|
Sij 30
|
Sij 31
|
Vel 01
|
Vel 02
Prikaži tjedan:
Pro 26
|
Sij 02
|
Sij 09
|
Sij 16
|
[
Sij 23
]
|
Sij 30
|
Vel 06
|
Vel 13
|
Vel 20
Prikaži mjesec:
Stu 2022
|
Pro 2022
|
[
Sij 2023
]
|
Vel 2023
|
Ožu 2023
|
Tra 2023
|
Svi 2023
|
Lip 2023
|
Srp 2023