KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2023 - KTF - F406
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~14:00 Ante Prkić
2
3
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
4
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
5
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
6
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
7
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
8
08:00~14:00 Ante Prkić
9
10
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
11
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
12
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
13
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
14
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
15
08:00~14:00 Ante Prkić
16
17
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
18
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
19
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
20
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
21
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
22
08:00~14:00 Ante Prkić
23
24
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
25
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
26
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
27
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
28
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
29
08:00~14:00 Ante Prkić
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 13
|
Tra 14
|
Tra 15
|
Tra 16
|
Tra 17
|
Tra 18
|
[
Tra 19
]
|
Tra 20
|
Tra 21
|
Tra 22
|
Tra 23
|
Tra 24
|
Tra 25
|
Tra 26
Prikaži tjedan:
Ožu 20
|
Ožu 27
|
Tra 03
|
Tra 10
|
[
Tra 17
]
|
Tra 24
|
Svi 01
|
Svi 08
|
Svi 15
Prikaži mjesec:
Vel 2023
|
Ožu 2023
|
[
Tra 2023
]
|
Svi 2023
|
Lip 2023
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
Lis 2023