KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024 - KTF - F406
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~16:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
2
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
11:00~14:00 Kemijska ekologija 2_DKT-ZO
3
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
14:00~16:00 Modern Analytical Methods for Water and Air Quality Monitoring 1_CET
4
08:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
5
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
6
7
8
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~16:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
9
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
11:00~14:00 Kemijska ekologija 2_DKT-ZO
10
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
14:00~16:00 Modern Analytical Methods for Water and Air Quality Monitoring 1_CET
11
08:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
12:00~13:00 Povjerenstvo za izradu Strategije
12
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
13
14
15
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~16:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
16
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
11:00~14:00 Kemijska ekologija 2_DKT-ZO
14:00~16:00 Modern Analytical Methods for Water and Air Quality Monitoring 1_CET
17
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
14:00~16:00 Modern Analytical Methods for Water and Air Quality Monitoring 1_CET
18
08:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
19
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
20
21
22
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~16:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
23
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
11:00~14:00 Kemijska ekologija 2_DKT-ZO
24
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
14:00~16:00 Modern Analytical Methods for Water and Air Quality Monitoring 1_CET
25
08:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
26
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
27
28
29
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~16:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
30
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
11:00~14:00 Kemijska ekologija 2_DKT-ZO
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 10
|
Tra 11
|
Tra 12
|
Tra 13
|
Tra 14
|
Tra 15
|
[
Tra 16
]
|
Tra 17
|
Tra 18
|
Tra 19
|
Tra 20
|
Tra 21
|
Tra 22
|
Tra 23
Prikaži tjedan:
Ožu 18
|
Ožu 25
|
Tra 01
|
Tra 08
|
[
Tra 15
]
|
Tra 22
|
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
Prikaži mjesec:
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
[
Tra 2024
]
|
Svi 2024
|
Lip 2024
|
Srp 2024
|
Kol 2024
|
Ruj 2024
|
Lis 2024