KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2023 - KTF - F406
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
2
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
12:00~15:00 Mužek
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
3
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
4
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
5
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
6
08:00~14:00 Ante Prkić
7
8
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
9
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
13:00~14:00 KATEDRA ZA MATEMATIKU
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
10
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
11
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
12:00~13:00 Organska kemija II
13:00~14:00 Zaštita na radu
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
12
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
13
08:00~14:00 Ante Prkić
14
15
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
16
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
13:00~15:00 MVP
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
17
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
18
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
12:00~15:00 Razvoj prehrambenog proizvoda
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
19
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
20
08:00~14:00 Ante Prkić
21
22
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
23
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
24
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
25
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
16:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
26
09:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
16:00~19:00 Ante Prkić
27
08:00~14:00 Ante Prkić
28
29
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~15:00 Poduzetništvo i menadžment u proizvodnji hrane i pića 2_DPT
15:00~17:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
17:00~19:00 Ante Prkić
30
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
15:00~18:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
31
08:00~11:00 Organska kemija 2 2_PK
11:00~13:00 Tehnologija vode 3_PPT
13:00~14:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Svi 09
|
Svi 10
|
Svi 11
|
Svi 12
|
Svi 13
|
Svi 14
|
[
Svi 15
]
|
Svi 16
|
Svi 17
|
Svi 18
|
Svi 19
|
Svi 20
|
Svi 21
|
Svi 22
Prikaži tjedan:
Tra 17
|
Tra 24
|
Svi 01
|
Svi 08
|
[
Svi 15
]
|
Svi 22
|
Svi 29
|
Lip 05
|
Lip 12
Prikaži mjesec:
Ožu 2023
|
Tra 2023
|
[
Svi 2023
]
|
Lip 2023
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
Lis 2023
|
Stu 2023