KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2022 - KTF - F406
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
14:00~15:00 seminar Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
3
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
13:00~15:00 ZF
4
08:00~10:00 Organska kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 2 2_PK
14:00~16:00 Tehnologija vode 3_PPT
16:00~17:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
5
08:00~09:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
13:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
16:00~17:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
6
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
12:00~14:00 ZIO
7
8
9
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
14:00~15:00 seminar Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
10
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
11
08:00~10:00 Organska kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 2 2_PK
14:00~16:00 Tehnologija vode 3_PPT
16:00~17:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
12
08:00~09:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
13:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
16:00~17:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
13
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
10:00~13:00 ZTD
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
14
15
16
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
14:00~15:00 seminar Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
17
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
13:00~15:00 ZOAK
18
08:00~10:00 Organska kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 2 2_PK
14:00~16:00 Tehnologija vode 3_PPT
16:00~17:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
19
08:00~09:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
13:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
16:00~17:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
20
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
21
22
23
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
14:00~15:00 seminar Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
24
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
25
08:00~10:00 Organska kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 2 2_PK
14:00~16:00 Tehnologija vode 3_PPT
16:00~17:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
26
08:00~09:00 seminar Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
09:00~10:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
10:00~12:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
13:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
16:00~17:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
27
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT-M
14:00~16:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
28
29
30
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT-M
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
14:00~15:00 seminar Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
31
08:00~10:00 seminar Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT-M
10:00~13:00 Kemijski reaktori 1_DKT-M
13:00~15:00 ZIO
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Svi 04
|
Svi 05
|
Svi 06
|
Svi 07
|
Svi 08
|
Svi 09
|
[
Svi 10
]
|
Svi 11
|
Svi 12
|
Svi 13
|
Svi 14
|
Svi 15
|
Svi 16
|
Svi 17
Prikaži tjedan:
Tra 11
|
Tra 18
|
Tra 25
|
Svi 02
|
[
Svi 09
]
|
Svi 16
|
Svi 23
|
Svi 30
|
Lip 06
Prikaži mjesec:
Ožu 2022
|
Tra 2022
|
[
Svi 2022
]
|
Lip 2022
|
Srp 2022
|
Kol 2022
|
Ruj 2022
|
Lis 2022
|
Stu 2022