Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Ruđera Boškovića 35

(+385) 021 329-420

Dekanat422 Glavna tajnica421
Prodekan za nastavu423 Prodekan za financije410
Prodekan za znanost412 Knjižnica456
Studentska referada429 Voditeljica referade427 (429)
Računovodstvo-Anita480 Voditeljica računovodstva464
Računovodstvo-Marija428 Služba održavanja446
Protokol426 CIP440
Studentski zbor483 Telefaks329-461

Prizemlje 4. kat 5. kat 6. kat Svi djelatnici

Broj sobe Titula Ime i prezime Telefon e-mail Zavod Broj ključa
KS Dusper Srećko ODR
E007 Marković Snježana ODR c0.5
E007 Keršić Ivanka ODR c0.5
E007 Tešija Davorka ODR c0.5
E007 Bogić Ankica ODR c0.5
E007 Požar Silva silva.pozar@ktf-split.hr ODR c0.5
E006 Bezić Tomislav 446 tomislav.bezic@ktf-split.hr ODR c0.6
F101 Milanović-Trapo Ivka 420 ODR c1.1
A401 Prof. dr. sc. Jerković Igor 436 igor.jerkovic@ktf-split.hr ZOK c4.20
A401 Dr. sc. Kranjac Marina 436 marina.kranjac@ktf-split.hr ZOK c4.20
A402 Izv. prof. dr. sc. Radonić Ani 432 ani.radonic@ktf-split.hr ZOK c4.21
A402 Doc. dr. sc. Zekić Marina 432 marina.zekic@ktf-split.hr ZOK c4.21
A403 Izv. prof. dr. sc. Blažević Ivica 434 ivica.blazevic@ktf-split.hr ZOK c4.22
A404 Đulović Azra 430 azra.dulovic@ktf-split.hr ZOK c4.23
A404 Dr. sc. Carev Ivana 430 ivana.carev@ktf-split.hr ZBK c4.23
A405 Prof. dr. sc. Miloš Mladen 465 mladen.milos@ktf-split.hr ZBK c4.24
A406 Izv. prof. dr. sc. Politeo Olivera 437 olivera.politeo@ktf-split.hr ZBK c4.25
A407 Doc. dr. sc. Radan Mila 439 mila.radan@ktf-split.hr ZBK c4.26
A408 Dr. sc. Vladislavić Nives 474 nives.vladislavic@ktf-split.hr ZOAK c4.27
A408 Doc. dr. sc. Buzuk Marijo 474 marijo.buzuk@ktf-split.hr ZOAK c4.27
A409 Prof. dr. sc. Grubač Zoran 473 zoran.grubac@ktf-split.hr ZOAK c4.28
A410 Izv. prof. dr. sc. Brinić Slobodan 475 slobodan.brinic@ktf-split.hr ZOAK c4.29
A411 Mistrić Jelena 488 jelena.mistric@ktf-split.hr ZOAK c4.30
A413 Jelaska Relja Vladimir 496 vladimir.jelaska-relja@ktf-split.hr ZBK c4.32
A415 Jelinčić Edita 494 edita.jelincic@ktf-split.hr ZOK c4.34
B401 Izv. prof. dr. sc. Tomaš Renato 448 renato.tomas@ktf-split.hr ZFK c4.38
B402 Izv. prof. dr. sc. Sokol Vesna 445 vesna.sokol@ktf-split.hr ZFK c4.39
B402 Doc. dr. sc. Kukovec Boris-Marko 445 bmkukovec@ktf-split.hr ZFK c4.39
B403 Dr. sc. Marušić Mirko 450 mirko.marusic@ktf-split.hr ZF c4.40
B404 Izv. prof. dr. sc. Lučić Lavčević Magdy 449 magdy.lucic-lavcevic@ktf-split.hr ZF c4.41
B405 Doc. dr. sc. Buljac Maša 479 masa.buljac@ktf-split.hr ZKO c4.42
B406 Prof. dr. sc. Bralić Marija 477 marija.bralic@ktf-split.hr ZKO c4.43
B407 Izv. prof. dr. sc. Giljanović Josipa 476 josipa.giljanovic@ktf-split.hr ZAK c4.44
B408 Doc. dr. sc. Prkić Ante 462 ante.prkic@ktf-split.hr ZAK c4.45
B409 Doc. dr. sc. Kukoč Modun Lea 463 lea.kukoc-modun@ktf-split.hr ZAK c4.46
B410 Doc. dr. sc. Burčul Franko 472 franko.burcul@ktf-split.hr ZAK c4.47
B410 Doc. dr. sc. Škugor Rončević Ivana 472 ivana.skugor-roncevic@ktf-split.hr ZOAK c4.47
B411 Dumanić Renata 486 renata.dumanic@ktf-split.hr ZIO c4.49
B413 Dr. sc. Biočić Maja 490 maja.biocic@ktf-split.hr ZAK c4.51
B414 Ercegović Josipa 491 josipa.ercegovic@ktf-split.hr ZAK c4.52
B414 Sedlar Andrea 491 andrea.sedlar@ktf-split.hr ZAK c4.52
B414 Balić Vedrana 491 vbalic@ktf-split.hr ZAK c4.52
B415 Radić Josip 497 jradic@ktf-split.hr ZKO c4.53
B415 Mijić Marica 497 marica.mijic@ktf-split.hr ZKO c4.53
B416 Gujinović Luka 495 lukag@ktf-split.hr ZF c4.54
B416 Radić Mario 495 mario.radic@ktf-split.hr ZF c4.54
B417 Politeo Nives 492 nives.politeo@ktf-split.hr ZFK c4.55
C401 Prof. dr. sc. Jozić Dražan 471 drazan.jozic@ktf-split.hr ZAT c4.58
C402 Prof. dr. sc. Dabić Pero 470 pero.dabic@ktf-split.hr ZAT c4.59
C403 Doc. dr. sc. Perinović Jozić Sanja 455 sanja.perinovic-jozic@ktf-split.hr ZOT c4.60
C403 Doc. dr. sc. Jakić Miće 455 mice.jakic@ktf-split.hr ZOT c4.60
C404 Krešić Irena 457 irena.kresic@ktf-split.hr ZOT c4.61
C404 Prof. dr. sc. Erceg Matko 457 matko.erceg@ktf-split.hr ZOT c4.61
C405 Dr. sc. Čelan Antonija 453 antonija.kacunic@ktf-split.hr ZKI c4.62
C405 Izv. prof. dr. sc. Ćosić Marija 453 marija.cosic@ktf-split.hr ZKI c4.62
C406 Izv. prof. dr. sc. Svilović Sandra 431 sandra.svilovic@ktf-split.hr ZKI c4.63
C407 Prof. dr. sc. Vrsalović Ladislav 444 ladislav.vrsalovic@ktf-split.hr ZEZM c4.64
C407 Doc. dr. sc. Smoljko Ivana 444 ivana.smoljko@ktf-split.hr ZEZM c4.64
C408 Prof. dr. sc. Trgo Marina 454 marina.trgo@ktf-split.hr ZIO c4.65
C409 Prof. dr. sc. Vukojević Medvidović Nediljka 452 nediljka.vukojevic-medvidovic@ktf-split.hr ZIO c4.66
C410 Doc. dr. sc. Nuić Ivona 451 ivona.nuic@ktf-split.hr ZIO c4.67
C410 Doc. dr. sc. Ugrina Marin 451 marin.ugrina@ktf-split.hr ZIO c4.67
C412 Tomić-Ferić Vedrana 485 vedrana.tomic-feric@ktf-split.hr ZEZM c4.70
C415 Jurić Katica 482 katica.juric@ktf-split.hr ZOT c4.73
C415 Jenjić Anita 482 anita.jenjic@ktf-split.hr ZOT c4.73
C415 Šmith Željka 482 zeljka.smith@ktf-split.hr ZOT c4.73
C417 Ćubelić Stipe 481 stipe.cubelic@ktf-split.hr ZAT c4.75
A501 Dr. sc. Skroza Danijela 458 danijela.skroza@ktf-split.hr ZPTB c5.31
A501 Doc. dr. sc. Generalić Mekinić Ivana 458 ivana.generalic-mekinic@ktf-split.hr ZPTB c5.31
A502 Prof. dr. sc. Bilušić Tea 466 tea.bilusic@ktf-split.hr ZPTB c5.32
B501 Škrapić Jure 484 jure.skrapic@ktf-split.hr ZKI c5.47
B504 Marasović Maja 443 maja.marasovic@ktf-split.hr c5.50
B504 Vukorepa Ivana 443 ivukorepa@ktf-split.hr KM c5.50
B505 Mr. sc. Gotovac Branka 438 branka.gotovac@ktf-split.hr KM c5.51
C501 Doc. dr. sc. Barbir Damir 442 damir.barbir@ktf-split.hr ZAT c5.58
C502 Doc. dr. sc. Mužek Mario Nikola 460 mario.nikola.muzek@ktf-split.hr ZAT c5.59
C502 Čović Anđela 460 ac6352@ktf-split.hr ZAT c5.59
C502 Lisica Ana 460 ana.lisica@ktf-split.hr ZAT c5.59
C503 Prof. dr. sc. Andričić Branka 469 branka.andricic@ktf-split.hr ZOT c5.60
C504 Prof. dr. sc. Stipanelov Vrandečić Nataša 459 natasa.stipanelov-vrandecic@ktf-split.hr ZOT c5.61
C505 Prof. dr. sc. Kuzmanić Nenad 468 nenad.kuzmanic@ktf-split.hr ZKI c5.62
C506 Bašić Anita 467 abasic@ktf-split.hr ZKI c5.63
C506 Stipišić Renato 467 renato.stipisic@ktf-split.hr ZKI c5.63
C507 Izv. prof. dr. sc. Labor Miroslav 478 miroslav.labor@ktf-split.hr ZTD c5.64
C507 Dr. sc. Jakić Jelena 478 jelena.jakic@ktf-split.hr ZTD c5.64
C508 Prof. dr. sc. Martinac Vanja 447 vanja.martinac@ktf-split.hr ZTD c5.65
C509 Prof. dr. sc. Kliškić Maja 435 maja.kliskic@ktf-split.hr ZEZM c5.66
C510 Prof. dr. sc. Gudić Senka 433 senka.gudic@ktf-split.hr ZEZM c5.67
E601 Donkov Maja 456 maja.donkov@ktf-split.hr BIB c6.1
E601 Vučak Jadranka 456 jadranka.vucak@ktf-split.hr BIB c6.1
C605 Tolić Tajana 424 tajana.tolic@ktf-split.hr DEK c6.10
C608 Generalić Eni 440 eni.generalic@ktf-split.hr CIP c6.14
C614 Tomić Olga 426 olga.tomic@ktf-split.hr DEK c6.18
F601 Dešković Snježana 464 snjezana.deskovic@ktf-split.hr RAC c6.2
F603 Jerković Anita 428 anita.jerkovic@ktf-split.hr RAC c6.3
F603 Madunić Marija 428 marija.madunic@ktf-split.hr RAC c6.3
F605 Belas Josip 429 josip.belas@ktf-split.hr REF c6.4
F605 Jurić Marijana 429 marijana.juric@ktf-split.hr REF c6.4
F604 Kapov Smiljana 427 smiljana.kapov@ktf-split.hr REF c6.5
C602 Plazonić Parađina Antonia 422 antonia.plazonic-paradina@ktf-split.hr DEK c6.7
C603 Drašković Vesna 421 vesna.draskovic@ktf-split.hr DEK c6.8
C604 Vrca Ivana 425 ivana.vrca@ktf-split.hr ZPTB c6.9
C604 Doc. dr. sc. Marijanović Zvonimir 425 zvonimir.marijanovic@ktf-split.hr ZPTB c6.9