Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Ruđera Boškovića 35

(+385) 021 329-420

Dekanat422 Glavna tajnica421
Prodekan za nastavu423 Prodekan za financije410
Prodekan za znanost412 Knjižnica456
Studentska referada429 Voditeljica referade427 (429)
Računovodstvo-Anita480 Voditeljica računovodstva464
Računovodstvo-Marija428 Služba održavanja446
Protokol426 CIP440
Studentski zbor483 Telefaks329-461

Prizemlje 4. kat 5. kat 6. kat Svi djelatnici

Broj sobe Titula Ime i prezime Telefon e-mail Zavod Broj ključa
C503 Prof. dr. sc. Andričić Branka 469 branka.andricic@ktf-split.hr ZOT c5.60
B414 Balić Vedrana 491 vbalic@ktf-split.hr ZAK c4.52
C501 Doc. dr. sc. Barbir Damir 442 damir.barbir@ktf-split.hr ZAT c5.58
C506 Bašić Anita 467 abasic@ktf-split.hr ZKI c5.63
F605 Belas Josip 429 josip.belas@ktf-split.hr REF c6.4
E006 Bezić Tomislav 446 tomislav.bezic@ktf-split.hr ODR c0.6
A502 Prof. dr. sc. Bilušić Tea 466 tea.bilusic@ktf-split.hr ZPTB c5.32
B413 Dr. sc. Biočić Maja 490 maja.biocic@ktf-split.hr ZAK c4.51
A403 Izv. prof. dr. sc. Blažević Ivica 434 ivica.blazevic@ktf-split.hr ZOK c4.22
E007 Bogić Ankica ODR c0.5
B406 Prof. dr. sc. Bralić Marija 477 marija.bralic@ktf-split.hr ZKO c4.43
A410 Izv. prof. dr. sc. Brinić Slobodan 475 slobodan.brinic@ktf-split.hr ZOAK c4.29
B405 Doc. dr. sc. Buljac Maša 479 masa.buljac@ktf-split.hr ZKO c4.42
B410 Doc. dr. sc. Burčul Franko 472 franko.burcul@ktf-split.hr ZAK c4.47
A408 Doc. dr. sc. Buzuk Marijo 474 marijo.buzuk@ktf-split.hr ZOAK c4.27
A404 Dr. sc. Carev Ivana 430 ivana.carev@ktf-split.hr ZBK c4.23
C405 Dr. sc. Čelan Antonija 453 antonija.kacunic@ktf-split.hr ZKI c4.62
C502 Čović Anđela 460 ac6352@ktf-split.hr ZAT c5.59
C405 Izv. prof. dr. sc. Ćosić Marija 453 marija.cosic@ktf-split.hr ZKI c4.62
C417 Ćubelić Stipe 481 stipe.cubelic@ktf-split.hr ZAT c4.75
C402 Prof. dr. sc. Dabić Pero 470 pero.dabic@ktf-split.hr ZAT c4.59
F601 Dešković Snježana 464 snjezana.deskovic@ktf-split.hr RAC c6.2
E601 Donkov Maja 456 maja.donkov@ktf-split.hr BIB c6.1
C603 Drašković Vesna 421 vesna.draskovic@ktf-split.hr DEK c6.8
B411 Dumanić Renata 486 renata.dumanic@ktf-split.hr ZIO c4.49
KS Dusper Srećko ODR
A404 Đulović Azra 430 azra.dulovic@ktf-split.hr ZOK c4.23
C404 Prof. dr. sc. Erceg Matko 457 matko.erceg@ktf-split.hr ZOT c4.61
B414 Ercegović Josipa 491 josipa.ercegovic@ktf-split.hr ZAK c4.52
C608 Generalić Eni 440 eni.generalic@ktf-split.hr CIP c6.14
A501 Doc. dr. sc. Generalić Mekinić Ivana 458 ivana.generalic-mekinic@ktf-split.hr ZPTB c5.31
B407 Izv. prof. dr. sc. Giljanović Josipa 476 josipa.giljanovic@ktf-split.hr ZAK c4.44
B505 Mr. sc. Gotovac Branka 438 branka.gotovac@ktf-split.hr KM c5.51
A409 Prof. dr. sc. Grubač Zoran 473 zoran.grubac@ktf-split.hr ZOAK c4.28
C510 Prof. dr. sc. Gudić Senka 433 senka.gudic@ktf-split.hr ZEZM c5.67
B416 Gujinović Luka 495 lukag@ktf-split.hr ZF c4.54
C403 Doc. dr. sc. Jakić Miće 455 mice.jakic@ktf-split.hr ZOT c4.60
C507 Dr. sc. Jakić Jelena 478 jelena.jakic@ktf-split.hr ZTD c5.64
A413 Jelaska Relja Vladimir 496 vladimir.jelaska-relja@ktf-split.hr ZBK c4.32
A415 Jelinčić Edita 494 edita.jelincic@ktf-split.hr ZOK c4.34
C415 Jenjić Anita 482 anita.jenjic@ktf-split.hr ZOT c4.73
F603 Jerković Anita 428 anita.jerkovic@ktf-split.hr RAC c6.3
A401 Prof. dr. sc. Jerković Igor 436 igor.jerkovic@ktf-split.hr ZOK c4.20
C401 Prof. dr. sc. Jozić Dražan 471 drazan.jozic@ktf-split.hr ZAT c4.58
C415 Jurić Katica 482 katica.juric@ktf-split.hr ZOT c4.73
F605 Jurić Marijana 429 marijana.juric@ktf-split.hr REF c6.4
F604 Kapov Smiljana 427 smiljana.kapov@ktf-split.hr REF c6.5
E007 Keršić Ivanka ODR c0.5
C509 Prof. dr. sc. Kliškić Maja 435 maja.kliskic@ktf-split.hr ZEZM c5.66
A401 Dr. sc. Kranjac Marina 436 marina.kranjac@ktf-split.hr ZOK c4.20
C404 Krešić Irena 457 irena.kresic@ktf-split.hr ZOT c4.61
B409 Doc. dr. sc. Kukoč Modun Lea 463 lea.kukoc-modun@ktf-split.hr ZAK c4.46
B402 Doc. dr. sc. Kukovec Boris-Marko 445 bmkukovec@ktf-split.hr ZFK c4.39
C505 Prof. dr. sc. Kuzmanić Nenad 468 nenad.kuzmanic@ktf-split.hr ZKI c5.62
C507 Izv. prof. dr. sc. Labor Miroslav 478 miroslav.labor@ktf-split.hr ZTD c5.64
C502 Lisica Ana 460 ana.lisica@ktf-split.hr ZAT c5.59
B404 Izv. prof. dr. sc. Lučić Lavčević Magdy 449 magdy.lucic-lavcevic@ktf-split.hr ZF c4.41
F603 Madunić Marija 428 marija.madunic@ktf-split.hr RAC c6.3
B504 Marasović Maja 443 maja.marasovic@ktf-split.hr c5.50
C604 Doc. dr. sc. Marijanović Zvonimir 425 zvonimir.marijanovic@ktf-split.hr ZPTB c6.9
E007 Marković Snježana ODR c0.5
C508 Prof. dr. sc. Martinac Vanja 447 vanja.martinac@ktf-split.hr ZTD c5.65
B403 Dr. sc. Marušić Mirko 450 mirko.marusic@ktf-split.hr ZF c4.40
B415 Mijić Marica 497 marica.mijic@ktf-split.hr ZKO c4.53
F101 Milanović-Trapo Ivka 420 ODR c1.1
A405 Prof. dr. sc. Miloš Mladen 465 mladen.milos@ktf-split.hr ZBK c4.24
A411 Mistrić Jelena 488 jelena.mistric@ktf-split.hr ZOAK c4.30
C502 Doc. dr. sc. Mužek Mario Nikola 460 mario.nikola.muzek@ktf-split.hr ZAT c5.59
C410 Doc. dr. sc. Nuić Ivona 451 ivona.nuic@ktf-split.hr ZIO c4.67
C403 Doc. dr. sc. Perinović Jozić Sanja 455 sanja.perinovic-jozic@ktf-split.hr ZOT c4.60
C602 Plazonić Parađina Antonia 422 antonia.plazonic-paradina@ktf-split.hr DEK c6.7
B417 Politeo Nives 492 nives.politeo@ktf-split.hr ZFK c4.55
A406 Izv. prof. dr. sc. Politeo Olivera 437 olivera.politeo@ktf-split.hr ZBK c4.25
E007 Požar Silva silva.pozar@ktf-split.hr ODR c0.5
B408 Doc. dr. sc. Prkić Ante 462 ante.prkic@ktf-split.hr ZAK c4.45
A407 Doc. dr. sc. Radan Mila 439 mila.radan@ktf-split.hr ZBK c4.26
B415 Radić Josip 497 jradic@ktf-split.hr ZKO c4.53
B416 Radić Mario 495 mario.radic@ktf-split.hr ZF c4.54
A402 Izv. prof. dr. sc. Radonić Ani 432 ani.radonic@ktf-split.hr ZOK c4.21
B414 Sedlar Andrea 491 andrea.sedlar@ktf-split.hr ZAK c4.52
A501 Dr. sc. Skroza Danijela 458 danijela.skroza@ktf-split.hr ZPTB c5.31
C407 Doc. dr. sc. Smoljko Ivana 444 ivana.smoljko@ktf-split.hr ZEZM c4.64
B402 Izv. prof. dr. sc. Sokol Vesna 445 vesna.sokol@ktf-split.hr ZFK c4.39
C504 Prof. dr. sc. Stipanelov Vrandečić Nataša 459 natasa.stipanelov-vrandecic@ktf-split.hr ZOT c5.61
C506 Stipišić Renato 467 renato.stipisic@ktf-split.hr ZKI c5.63
C406 Izv. prof. dr. sc. Svilović Sandra 431 sandra.svilovic@ktf-split.hr ZKI c4.63
B501 Škrapić Jure 484 jure.skrapic@ktf-split.hr ZKI c5.47
B410 Doc. dr. sc. Škugor Rončević Ivana 472 ivana.skugor-roncevic@ktf-split.hr ZOAK c4.47
C415 Šmith Željka 482 zeljka.smith@ktf-split.hr ZOT c4.73
E007 Tešija Davorka ODR c0.5
C605 Tolić Tajana 424 tajana.tolic@ktf-split.hr DEK c6.10
B401 Izv. prof. dr. sc. Tomaš Renato 448 renato.tomas@ktf-split.hr ZFK c4.38
C614 Tomić Olga 426 olga.tomic@ktf-split.hr DEK c6.18
C412 Tomić-Ferić Vedrana 485 vedrana.tomic-feric@ktf-split.hr ZEZM c4.70
C408 Prof. dr. sc. Trgo Marina 454 marina.trgo@ktf-split.hr ZIO c4.65
C410 Doc. dr. sc. Ugrina Marin 451 marin.ugrina@ktf-split.hr ZIO c4.67
A408 Dr. sc. Vladislavić Nives 474 nives.vladislavic@ktf-split.hr ZOAK c4.27
C604 Vrca Ivana 425 ivana.vrca@ktf-split.hr ZPTB c6.9
C407 Prof. dr. sc. Vrsalović Ladislav 444 ladislav.vrsalovic@ktf-split.hr ZEZM c4.64
E601 Vučak Jadranka 456 jadranka.vucak@ktf-split.hr BIB c6.1
C409 Prof. dr. sc. Vukojević Medvidović Nediljka 452 nediljka.vukojevic-medvidovic@ktf-split.hr ZIO c4.66
B504 Vukorepa Ivana 443 ivukorepa@ktf-split.hr KM c5.50
A402 Doc. dr. sc. Zekić Marina 432 marina.zekic@ktf-split.hr ZOK c4.21