Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Ruđera Boškovića 35

(+385) 021 329-420

Dekanat422 Glavna tajnica421
Prodekan za nastavu423 Prodekan za financije410
Prodekan za znanost412 Knjižnica456
Studentska referada429 Voditeljica referade427 (429)
Računovodstvo-Anita480 Voditeljica računovodstva464
Računovodstvo-Marija428 Služba održavanja446
Protokol426 CIP440
Studentski zbor483 Telefaks329-461

Prizemlje 4. kat 5. kat 6. kat Svi djelatnici

Broj sobe Titula Ime i prezime Telefon e-mail Zavod Broj ključa
C503 Prof. dr. sc. Andričić Branka 469 branka.andricic@ktf-split.hr ZOT c5.60
C501 Doc. dr. sc. Barbir Damir 442 damir.barbir@ktf-split.hr ZAT c5.58
C506 Bašić Anita 467 abasic@ktf-split.hr ZKI c5.63
A502 Prof. dr. sc. Bilušić Tea 466 tea.bilusic@ktf-split.hr ZPTB c5.32
C502 Čović Anđela 460 ac6352@ktf-split.hr ZAT c5.59
A501 Doc. dr. sc. Generalić Mekinić Ivana 458 ivana.generalic-mekinic@ktf-split.hr ZPTB c5.31
B505 Mr. sc. Gotovac Branka 438 branka.gotovac@ktf-split.hr KM c5.51
C510 Prof. dr. sc. Gudić Senka 433 senka.gudic@ktf-split.hr ZEZM c5.67
C507 Dr. sc. Jakić Jelena 478 jelena.jakic@ktf-split.hr ZTD c5.64
C509 Prof. dr. sc. Kliškić Maja 435 maja.kliskic@ktf-split.hr ZEZM c5.66
C505 Prof. dr. sc. Kuzmanić Nenad 468 nenad.kuzmanic@ktf-split.hr ZKI c5.62
C507 Izv. prof. dr. sc. Labor Miroslav 478 miroslav.labor@ktf-split.hr ZTD c5.64
C502 Lisica Ana 460 ana.lisica@ktf-split.hr ZAT c5.59
B504 Marasović Maja 443 maja.marasovic@ktf-split.hr c5.50
C508 Prof. dr. sc. Martinac Vanja 447 vanja.martinac@ktf-split.hr ZTD c5.65
C502 Doc. dr. sc. Mužek Mario Nikola 460 mario.nikola.muzek@ktf-split.hr ZAT c5.59
A501 Dr. sc. Skroza Danijela 458 danijela.skroza@ktf-split.hr ZPTB c5.31
C504 Prof. dr. sc. Stipanelov Vrandečić Nataša 459 natasa.stipanelov-vrandecic@ktf-split.hr ZOT c5.61
C506 Stipišić Renato 467 renato.stipisic@ktf-split.hr ZKI c5.63
B501 Škrapić Jure 484 jure.skrapic@ktf-split.hr ZKI c5.47
B504 Vukorepa Ivana 443 ivukorepa@ktf-split.hr KM c5.50