Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Ruđera Boškovića 35

(+385) 021 329-420

Dekanat422 Glavna tajnica421
Prodekan za nastavu423 Prodekan za financije410
Prodekan za znanost412 Knjižnica456
Studentska referada429 Voditeljica referade427 (429)
Računovodstvo-Anita480 Voditeljica računovodstva464
Računovodstvo-Marija428 Služba održavanja446
Protokol426 CIP440
Studentski zbor483 Telefaks329-461

Prizemlje 4. kat 5. kat 6. kat Svi djelatnici

Broj sobe Titula Ime i prezime Telefon e-mail Zavod Broj ključa
A403 Izv. prof. dr. sc. Blažević Ivica 434 ivica.blazevic@ktf-split.hr ZOK c4.22
A410 Izv. prof. dr. sc. Brinić Slobodan 475 slobodan.brinic@ktf-split.hr ZOAK c4.29
A408 Doc. dr. sc. Buzuk Marijo 474 marijo.buzuk@ktf-split.hr ZOAK c4.27
A404 Dr. sc. Carev Ivana 430 ivana.carev@ktf-split.hr ZBK c4.23
A404 Đulović Azra 430 azra.dulovic@ktf-split.hr ZOK c4.23
A409 Prof. dr. sc. Grubač Zoran 473 zoran.grubac@ktf-split.hr ZOAK c4.28
A413 Jelaska Relja Vladimir 496 vladimir.jelaska-relja@ktf-split.hr ZBK c4.32
A415 Jelinčić Edita 494 edita.jelincic@ktf-split.hr ZOK c4.34
A401 Prof. dr. sc. Jerković Igor 436 igor.jerkovic@ktf-split.hr ZOK c4.20
A401 Dr. sc. Kranjac Marina 436 marina.kranjac@ktf-split.hr ZOK c4.20
A405 Prof. dr. sc. Miloš Mladen 465 mladen.milos@ktf-split.hr ZBK c4.24
A411 Mistrić Jelena 488 jelena.mistric@ktf-split.hr ZOAK c4.30
A406 Izv. prof. dr. sc. Politeo Olivera 437 olivera.politeo@ktf-split.hr ZBK c4.25
A407 Doc. dr. sc. Radan Mila 439 mila.radan@ktf-split.hr ZBK c4.26
A402 Izv. prof. dr. sc. Radonić Ani 432 ani.radonic@ktf-split.hr ZOK c4.21
A408 Dr. sc. Vladislavić Nives 474 nives.vladislavic@ktf-split.hr ZOAK c4.27
A402 Doc. dr. sc. Zekić Marina 432 marina.zekic@ktf-split.hr ZOK c4.21